© 2018 - 2019 by Apteka Modrzewiowa. Created with Wix.com

O NAS...

Apteka Modrzewiowa działa od 1995 roku na podstawie Koncesji nr FAWA 66/95 wydanej przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie. Priorytetem naszej Apteki jest zaopatrzenie okolicznych Mieszkańców w leki gotowe i recepturowe oraz środki specjalnego przeznaczenia medycznego . Zaspokajamy także potrzeby zaopatrzeniowe naszych Pacjentów w suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki. Apteka nasza realizuje także zamówienia na import docelowy leków niezarejestrowanych w Polsce. Od 2014 roku jesteśmy także częścią dużej sieci aptek Multi Pharm.

Cały nasz personel stara się, aby potrzeby naszych Pacjentów były zaspokajane szybko i satysfakcjonująco. Dlatego, żadne z Państwa pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. Jeśli nie możecie Państwo otrzymać swojego leku lub innego preparatu "od ręki" zawsze na Państwa prośbę podejmiemy próbę sprowadzenia go do naszej Apteki w jak najkrótszym terminie. W naszej Aptece znajdziecie Państwo także pojemnik na leki przeterminowane. Zachęcamy do korzystania z tej opcji pozbywania się zbędnych leków, które nie powinny być wyrzucane do kosza ze zwykłymi śmieciami a powinny być profesjonalnie utylizowane bez zagrożenia dla środowiska. Naszym nadrzędnym celem działania jest zadowolenie naszych Pacjentów.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej Apteki.

Jarosław Kostelecki

Jestem magistrem farmacji. Warszawką Akademię Medyczną ukończyłem w 1993 roku. Od 2005 roku wraz z żoną - Iwoną prowadzimy wspólnie aptekę w Piasecznie przy ul. Modrzewiowej, której jestem kierownikiem. Jest mi bardzo miło służyć Państwu poradą i fachową wiedzą.

Iwona Kostelecka

Jestem magistrem farmacji. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 1988 roku. Od roku 2005 prowadzę wraz z mężem -Jarosławem aptekę w Piasecznie przy ul. Modrzewiowej. Jest mi bardzo miło służyć naszym Pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem.